LEDLabs LED pásek 12W/m PRO 3Y 60 LED/m 5050 SMD RGB+CCT WI-3Y12V12WRGBCCT20
Popis
LED pásek RGB+CCT samolepící (3M fólie), osazený 60 ks RGB LED 5050 na metr, příkon 12W/metr. Napájení 12V.Nesporná výhoda LED pásků s napájecím napětím 12V je ta, že úbytek svítivosti s rostoucí délkou je u LED pásků na 12V menší než u LED pásků s napájecím napětím 12V.V každém LED RGB čipu se nacházejí 3 menší čipy - červený, zelený a modrý. V závislosti na světlosti jednotlivých struktur můžeme získat libovolnou výslednou barvu. Pásek je dělitelný po 10cm úsecích. RGB LED pásky se používají k desingovému osvětlení podhledů, polic apod. V případě RGB LED pásků se fantazii meze nekladou.Světelný LED pásek 5 v 1 s RGB + 6 500 K a jantarovou barvou vám dává možnost vytvářet výraznější barvy než kdykoli předtím, takže je ideální pro použití ve scénickém, jevištním a maloobchodním prostředí. Pět LED diod 5 v 1  umožňuje dosáhnout bohatších tónů a chladnějších odstínů z jednoho bodu, kterých dříve nebylo možné dosáhnout  jedním páskem. Kromě toho, že tento pásek obsahuje diodu RGB, je vybaven také jantarovou a bílou diodou o teplotě 6 500 K, což umožňuje rozšířit paletu barev.Vytvářejte sytější barvy, dosáhněte plynulého prolínání barev a využijte téměř nekonečnou paletu barev. Při míchání s barvami RGB umožňují jantarová a 6 500K bílá dioda vytvářet hlubší modré a fialové barvy, věrnější základní barvy a živější pastelové barvy než standardní světelné pásky RGB.Světelný LED pásek 5 v 1 s RGB + 6 500K a jantarovou barvou je nabízen ve vodotěsné i nevodotěsné verzi, což umožňuje použití v interiéru i exteriéru.Vyberte vhodný kontroler a ovladač Technické údaje:Počet LED60 x SMD RGB+CCT typu 5050 na 1 metrPříkon144W / mNapájení12V - napětí stejnosměrné, stabilizovanéBarva světlaRGB CW WWTeplota barvy světla-Světelný tok, lumeny840lm/mRozměršířka 12 mm, výška 2,33 mmÚhel svícení120°Životnostmin. 50 000 hodinCertifikátyCE, RoHSTřída krytíIP 20, není voděodolnýSpodní částsamolepící značková fólie 3M
Vlastnosti produktu
Délka:5m
Počet LED diod / m:300 LED
Typ LED diod:SMD 5050
Typ světla:RGB, CCT Studená /Teplá bílá
Způsob dělení:100mm
Šířka PCB:12mm
Krytí IP:IP20
Záruka:5 let
Životnost (hod.):26200
Index podání barev (CRI):80
Výkon / m:12 W/m
Světelný tok:200 lm/mb
Barva světla:RGB / Multicolor
Barevná teplota:3000K, 6500K
Jmenovité napětí:12
Napájecí napětí:12
Typ LED:RGB 60ks/m
Příkon:12 W/m